Genel Müdürümüzün Mesajı

Günümüzde, baskı teknolojilerinin sürekli gelişerek değişmesi, yatırımların kısa sürede yenilenmesi gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır. Filmon Baskı Çözümleri olarak; Sektördeki gelişmeleri yakından izleyebilme, değişime ayak uydurabilme ve teknoloji takibinde üstlendiğimiz öncü rolümüz ile müşterilerimize,  zamanında üretim, uygun maliyet  ve baskıda yüksek kalite kazanımları sağlayabilmek üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

1989 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz baskı sektöründe Ofset in yanı sıra, dijital ofset ve dijital baskı çeşitliliğini de aynı çatı altında birleştirerek müşterilerimize entegre çözümler sunabiliyor, bu nedenle de  markamızı “Filmon Baskı Çözümleri” olarak tanımlıyoruz.

Tüm firmaların kendi müşterilerine dokunmak istediği modern pazarlama çağında, baskıda “kişiselleştirme” olanağı sağlayarak birçok firmanın bu alanda ilerleyebilmesine ön ayak olabildiğimiz için gurur duyuyoruz.

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizden aldığımız güç ile geleceğe çok daha emin ve güvenle bakabiliyor, satış pazarlama ve iletişim için farklılık yaratabilecek ürün ve fikirler üretmeye devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kürşad  Özaksel
Genel Müdür